Участь у проектах

Ласкаво просимо до ARTCLUB!

Академія комп’ютерної графіки була створена у 2005 році як центр підготовки спеціалістів для девелоперських компаній, діяльність яких напряму пов’язана з виробництвом графіки для комп’ютерних ігор та реклами. Перша база Академії була на території компанії «Перша студія» (велика аутсорсингова компанія в Україні та за її межами).

Перший авторський курс 3D-моделювання «Професіонал» складався з двох напрямків «Моделювання техніки» та «Моделювання персонажів». Потрапити на цей курс можна було тільки за попередньою співбесідою чи пройшовши базове навчання в інших учбових центрах за розробленою нашими спеціалістами програмою. На жаль, рівень викладання в інших центрах не відповідав нашим високим вимогам і ми відмовилися від такого співробітництва.

У зв’язку з цим ми розробили свій курс «Стандарт», який включає в себе не тільки базове навчання у програмах Autodesk Maya і Autodesk 3DMax, а й ази моделювання 3D-об’єктів, створення розгортки моделі, текстурування під NextGen, візуалізацію. На курсах “Професіонал” та “Текстуринг” ми підключили PBR-технології та підвищили вимоги для 3D-об’єктів.

У 2007 році Академія отримала статус офіційного Авторизованого тренінгового центру AUTODESK з правом видачі міжнародного сертифікату.

В цьому ж році Академія була представлена на міжнародній конференції AUTODESK в Тунісі.

Завдяки цьому сьогодні у вас є унікальна можливість пройти професійну підготовку по найбільш популярних напрямках в сфері цифрової графіки. Наші досвідчені інструктори готові ділитися з вами новітніми технологіями створення арту не тільки для різних жанрів комп’ютерних ігор, але і для інших галузей і напрямків продакшена.

На сьогоднішній день ми отримали нову назвуARTCLUB — і підготували понад 1000 фахівців не тільки в Україні, але і в Європі, Азії, Канаді. Наші випускники працюють в найпрестижніших компаніях країни і за її межами. Сьогодні ми пропонуємо вам цілий спектр напрямків графіки: 3D-моделювання, скалптинг, текстуринг, 2D-графіка, концепт-арт, анімація, візуалізація.

ARTCLUB це лабораторія зі створення графіки. Разом ми створюємо якісний арт!

autodesk_color1_logo

 

Співробітництво з компаніями

Наша команда

Олександра Доцок

Олександра Доцок

Курс "СТАНДАРТ"
Тетяна Давиденко

Тетяна Давиденко

Курс "СТАНДАРТ"
Макс Щербін

Макс Щербін

Курс "ТЕКСТУРИНГ, КОНЦЕПТ-АРТ"
Дмитро Громико

Дмитро Громико

Курс "ЦИФРОВА ГРАФІКА"
Єкатерина Продайвода

Єкатерина Продайвода

Курс "ЦИФРОВА ГРАФІКА"
Микаель Бомбете

Микаель Бомбете

Курс "Концепт арт"
Андрій Ткач

Андрій Ткач

Курс "РЕНДЕР"
Валерій Дарченко

Валерій Дарченко

Курс "РЕНДЕР"
Дмитро Власенко

Дмитро Власенко

Курс "СКАЛПТИНГ"